Kontakt

Resultat under annonserna

VILHELMINA LÄRCENTRUM


KONTAKTA OSS

Vilhelmina Lärcentrum

Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

Kansli: 0940-142 34

SYV 0940-146 04

Rektor 0940-142 57

larcentrum@vilhelmina.se

IP-nummer videokonferens


Videosal Råsele vilhelmina.rasele@umemeeting.se

Videosal Nästansjö vilhelmina.lc@umemeeting.se

Saxnäs Lärcentrum 81.8.176.61

 
 
 
 

Arbetsmarknads- och Vuxenutbildningschef

Lars Gavelin

lars.gavelin@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 57

Mobil 073 - 062 13 29

SYV/Utbildningsledare

Sara Danielsson


sara.danielsson@vilhelmina.se

Telefon 073 - 842 99 20

Lärare SFI

Catharina Abrahamsson


catharina.abrahamsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare vård & omsorg

Lotta Lindström


ann-charlotte.lindstrom@vilhelmina.se

Mobil 070-275 49 81

Lärare godstransporter

Håkan Jonsson


Mobil 070-271 32 09

Telefon 0940-142 43

Lärare Sfi & teater

Thomas Parr


parr@decide.de

Mobil 072-578 03 24

Lärare lärvux-fordon

Moddy Hällsten

Utbildningsledare

Lars Jonsson

lars.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 13

mobil 070 - 288 24 79

Lärare SFI + grundvux

Erika Fürsten


erika.fursten@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI

Thor-Björn Edlund


thorbjorn.edlund@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13


Lärare bussutb.

Ulf Ekbäck


ulf.ekback@vilhelmina.se

Telefon 070-268 11 70

Instruktör

godstransporter

Jan Lundin


Mobil  070-227 73 61

Telefon 0940-142 43

Lärare matematik

Mikael Svanberg


mikael.svanberg@vilhelmina.se

Telefon: 070 - 236 98 44

Projektledare för

yrkeshögskola

Birger Gustafsson


info@reklampunkten.com

Telefon 070-587 43 14

Administratör

Siri Nilsson

siri.nilsson@vilhelmina.se

Telefon: 0940-142 34

Lärare SFI

Angelica Bång


angelica.bang@vilhelmina.se 

Telefon 0940-146 13


Marknadskonsult

Hannele Bång


info@fotografhannelebang.se

Mobil: 072 - 502 23 76

Lärare lastbilsmek. & servicetekniker

Roger Lindblad


roger.lindblad@vilhelmina.se

Mobil 070-387 84 73

Lärarkonsult

Per-Olof Nilsson


Mobil: 076-138 55 03

Lärare vårdutbildning

Projektledare för

yrkeshögskola

Sara Danielsson


sara.danielsson@vilhelmina.se

Telefon 073 - 842 99 20

HITTA OSS

VILHELMINA LÄRCENTRUM

Skolgatan 12

912 33 Vilhelmina

Copyright © All Rights Reserved

Webbansvarig: Hannele Bång, info@fotografhannelebang.se

larcentrum@vilhelmina.se

Den här hemsidan använder cookies. Genom att klicka på "Acceptera" godkänner du vår användning av cookies.

Acceptera