Kontakt

Resultat under annonserna

ADRESS

Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

TELEFON

Kansli: 0940-142 34

SYV 0940-146 04

Rektor 0940-142 57

MEJL

larcentrum@vilhelmina.se

Ställ din fråga här

 

Fyll gärna i formuläret om du har frågor eller funderingar kring utbildning. Vi återkommer så snart vi kan.

 
 
 
 
 
 

Vi jobbar här

IP-nummer videokonferens

 

Videosal Råsele vilhelmina.rasele@umemeeting.se

Videosal Nästansjö vilhelmina.lc@umemeeting.se

Videorum Latikberg 81.8.162.9,

Videorum Järvsjöby 81.8.162.19,

Saxnäs minilärcentrum 81.8.176.61

Rektor

Lars Gavelin

 

lars.gavelin@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 57

mobil 073- 062 13 29

 

SYV

Annmari Jonsson

 

annmari.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 04

Lärare SFI + grundvux

Laila Abramsson

 

laila.abramsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI

+ marknadsassistent

Hannele Bång

 

info@fotografhannelebang.se

Lärare lastbilsmek. & servicetekniker

Roger Lindblad

 

roger.lindblad@vilhelmina.se

Mobil 070-387 84 73

Lärarkonsult

Per-Olof Nilsson

 

 

Mobil: 076-138 55 03

Lärare kök

Andreas Lidström

 

 

Utbildningsledare

Lars Jonsson

 

lars.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 13

mobil 070-288 24 79

Lärare SFI

Erika Fürsten

 

erika.fursten@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI

Thor-Björn Edlund

 

thorbjorn.edlund@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

 

Lärare vård & omsorg

Lotta Lindström

 

ann-charlotte.lindstrom@vilhelmina.se

Mobil 070-275 49 81

Lärare godstransporter

Håkan Jonsson

 

Mobil 070-271 32 09

Lärare teater

Thomas Parr

 

 

Mobil 072-578 03 24

Lärare barnskötare

Pia Gustafson

 

pia.gustafsson@vilhelmina.se

Administratör

Siri Nilsson

 

siri.nilsson@vilhelmina.se

Telefon: 0940-142 34

Lärare SFI

Angelica Bång

 

angelica.bang@vilhelmina.se

Telefon: 0940-146 13

 

Lärare SFI

Anna-Maria Sundin

 

ams@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

 

Lärare bussutb.

Ulf Ekbäck

 

ulf.ekback@vilhelmina.se

Telefon 070-268 11 70

Instruktör

godstransporter

Jan Lundin

 

Mobil 070-227 73 61

Lärare matematik

Mikael Svanberg

 

mikael.svanberg@vilhelmina.se

Telefon:

Lärare barnskötare

Greta Södermark

 

greta.sodermark@vilhelmina.se

Vilhelmina Lärcentrum, Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

larcentrum@vilhelmina.se

Copyright @ All Rights Reserved