Kontakt

ADRESS

Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

TELEFON

Kansli: 0940-142 34

SYV 0940-146 04

Rektor 0940-142 57

MAIL

larcentrum@vilhelmina.se

IP-nummer videkonferens

 

Videosal Råsele vilhelmina.rasele@umemeeting.se

Videosal Nästansjö vilhelmina.lc@umemeeting.se

Videorum Latikberg 81.8.162.9,

Videorum Järvsjöby 81.8.162.19,

Saxnäs minilärcentrum 81.8.176.61

Vi jobbar här

Rektor

Lars Gavelin

 

lars.gavelin@vilhelmina.se

Telefon: 0940-142 57

mobil: 073- 062 13 29

 

SYV

Annmari Jonsson

 

annmari.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 04

Laila Abramsson

 

laila.abramsson@vilhelmina.se

Telefon: 0940-146 13

Lärare SFI + grund vux

Sahar Appelqvist

 

sahar.appelqvist@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI + assistent

Lärare godstransporter

Håkan Jonsson

 

Mobil 070-271 32 09

Lärare vård & omsorg

Lotta Lindström

 

ann-charlotte.lindstrom@vilhelmina.se

Mobil 070-275 49 81

Lärarkonsult

Per-Olof Nilsson

 

 

Lärare barnskötare

Pia Gustafson

 

pia.gustafsson@vilhelmina.se

Lärare barnskötare

Disa Ekbäck

 

disa.ekback@vilhelmina.se

Utbildningsledare

Lars Jonsson

 

lars.jonsson@vilhelmina.se

Lärare SFI

Erika Fürsten

 

erika.fursten@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI

Thor-Björn Edlund

 

thorbjorn.edlund@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

 

Lärare SFI

Lotta Lind

 

lotta.lind@vilhelmina.se

Telefon 0940-144 27

 

Instruktör godstr.

Jan Lundin

 

 

Lärare lärvux teater

Thomas Parr

 

 

Mobil 072-578 03 24

Lärare kök

Jörgen Granström

Lärare barnskötare

Anette Grönlund

 

anette.gronlund@vilhelmina.se

Adiministratör

Siri Nilsson

 

siri.nilsson@vilhelmina.se

Telefon: 0940-142 34

Lärare SFI

Angelica Bång

 

angelica.bang@vilhelmina.se

Telefon: 0940-146 13

 

Lärare SFI

Anna-Maria Sundin

 

ams@vilhelmina.se

Telefon: 0940-146 13

 

Lärare bussutb.

Ulf Ekbäck

 

ulf.ekback@vilhelmina.se

Telefon: 070-268 11 70

Lärare lastbilsmek. & servicetekniker

Roger Lindblad

 

roger.lindblad@vilhelmina.se

Mobil 070-387 84 73

Victoria Innerd

 

victoria.innerd@vilhelmina.se

Tel 076-829 40 25

Lärare grund. vux eng

Lektor matematik

Erik Svanlund

 

erik.svanlund@vilhelmina.se

Telefon:070-637 96 22

Lärare barnskötare

Greta Södermark

 

greta.sodermark@vilhelmina.se

Vilhelmina Lärcentrum, Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

larcentrum@vilhelmina.se

Copyright @ All Rights Reserved