Kontakt

Resultat under annonserna

Kontakta oss

Vilhelmina Lärcentrum

Skolgatan 12, 912 33 Vilhelmina

Kansli: 0940-142 34

SYV 0940-146 04

Rektor 0940-142 57

larcentrum@vilhelmina.se

IP-nummer videokonferens


Videosal Råsele vilhelmina.rasele@umemeeting.se

Videosal Nästansjö vilhelmina.lc@umemeeting.se

Saxnäs Lärcentrum 81.8.176.61

 
 
 
 

Rektor

Lars Gavelin


lars.gavelin@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 57

mobil 073- 062 13 29

SYV

Annmari Jonsson


annmari.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 04

Lärare SFI

Catharina Abrahamsson


catharina.abrahamsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare vård & omsorg

Lotta Lindström


ann-charlotte.lindstrom@vilhelmina.se

Mobil 070-275 49 81

Lärare godstransporter

Håkan Jonsson


Mobil 070-271 32 09

Lärare Sfi & teater

Thomas Parr


parr@decide.de

Mobil 072-578 03 24

Lärare städ- och service

Ulrica Åberg-Jonsson



Telefon 0940-146 13

Projektledare för

yrkeshögskola

Birger Gustafsson


info@reklampunkten.com

Telefon 070-587 43 14



Utbildningsledare

Lars Jonsson


lars.jonsson@vilhelmina.se

Telefon 0940-142 13

mobil 070-288 24 79

Lärare SFI + grundvux

Erika Fürsten


erika.fursten@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13

Lärare SFI

Thor-Björn Edlund


thorbjorn.edlund@vilhelmina.se

Telefon 0940-146 13


Lärare bussutb.

Ulf Ekbäck


ulf.ekback@vilhelmina.se

Telefon 070-268 11 70

Instruktör

godstransporter

Jan Lundin


Mobil  070-227 73 61

Lärare matematik

Mikael Svanberg


mikael.svanberg@vilhelmina.se

Telefon: 070 - 236 98 44

Lärare vårdutildning

Margareta Blomgren

Projektledare för

yrkeshögskola

PO Lycksell


per-olof.lycksell@lapplands.se

Telefon 073-057 13 26

Administratör

Siri Nilsson


siri.nilsson@vilhelmina.se

Telefon: 0940-142 34

Lärare SFI

Angelica Bång


angelica.bang@vilhelmina.se 

Telefon: 0940-146 13


Marknadskonsult

Hannele Bång


info@fotografhannelebang.se

Lärare lastbilsmek. & servicetekniker

Roger Lindblad


roger.lindblad@vilhelmina.se

Mobil 070-387 84 73

Lärarkonsult

Per-Olof Nilsson


Mobil: 076-138 55 03

Lärare vårdutbildning

Inger Danvind

Lärare lärvux-fordon

Moddy Hällsten

HITTA OSS

Copyright © All Rights Reserved

VILHELMINA LÄRCENTRUM

Skolgatan 12

912 33 Vilhelmina

larcentrum@vilhelmina.se